
About This Event
Czy wiesz, że stosując regularnie 13 nawyków, których uczymy się w klubie 555 da się spłacić dwa miliony długu albo stracić 30 kg (i więcej)?
Nie wierzysz? To przyjdź na spotkanie 8 kwietnia w Toulousie i zobacz jak 13 regulatnie stosowanych nawyków ma moc udoskonalić Twoje życie!
Inwestując w bilet na oficjalne otwarcie klubu 555 Toulouse dajesz sobie szansę na rozpoczęcie nowego rozdziału w swoim życiu.
Razem stwórzmy społeczność pełną inspiracji, motywacji, wsparcia i rozwoju ❤️
Na spotkaniu dowiesz się między innymi:
Dla nowych uczestników:
🌞 Czym jest lokalny klub 555
🌞 Co to heksagon szczęścia i dlaczego warto utrzymywać w nim balans
🌞 Jak wdrożenie 13 nawyków może wpłynąć na polepszenie jakości Twojego życia i jak bardzo istotne jest wsparcie
🌞 Jakie są korzyści regularnego uczestnictwa w spotkaniach lokalnego klubu 555
Dla dotychczasowych klubowiczów:
🌞 Jaka jest wizja i misja lokalnych klubów 555
🌞 Czym różni się nowy projekt od poprzednich spotkań klubowiczów
🌞 Dlaczego Fryderyk zdecydował się na zmianę zasad
GOŚCIEM SPECJALNYM BĘDZIE FRYDERYK KARZEŁEK - założyciel klubu 555 oraz firmy szkoleniowej w Polsce w relacjach B2C. Autor wielu książek m.in. „Problemy są dobre”, „Sprzedaż naturalna”, „Obudź się”. Twórca urządzenia tj „Zrób z życia arcydzieło” i „Leadership”.
Czas: 5:55PM - 7:55PM (17:55-19:55)
Data: 08.04.2025
Miejsce: 290 rte de Seysses Toulouse (Francja) - Biblioteka przy polskiej parafii w Tuluzie
W cenie biletu są wliczone napoje zimne i gorące
W przypadku pytań zapraszam do kontaktu e-mail - kamila.morawiec@klub555.pl
Location
About Organizer

Share